Jak se můžete i vy stát DOBRODÁRCEM?

My pomáháme pomáhat! Nejsme nadace, jsme "pouze" tým nadšených lidí, kteří věří, že pomáhat se dá i jinak :)

Jsme prostředníkem ke splnění přání...                                                                                                                                                                      S námi máte možnost přímou a transparentní cestou splnit jasné přání konkrétní osoby či organizace, která pomoc opravdu potřebuje.

VYBERTE SI PŘÁNÍ a KONTAKTUJTE NÁS...

pomocí formuláře, nebo jakkoli jinak. Jsme tu pro vás 24/7 :)

 

Chci splnit přání na 200%

Vyberte přání, zajistěte přání (např.: kupte daný dárek či připravte finance) my zajistíme setkání a můžete svůj dar osobně předat.

 

Chci splnit přání na 100%

Vyberte přání, zajistěte ho (např.: kupte daný dárek), pošlete ho nám a my ho předáme. Poté vám dáme zpětnou vazbu, že vše vpořádku proběhlo.

 

Chci splnit přání na 50%

Vyberte přání, pošlete finance NÁM NA TRANSPARETNÍ ÚČET a my vše zařídíme. Poté vám dáme zpětnou vazbu, že vše vpořádku proběhlo.
Hlavně nezapomenout zadat SPRÁVNÝ VARIABILNÍ SYMBOL vybraného přání, popřípadě přidat TEXT DO ZPRÁVY PRO PŘÍJEMCE! :)

číslo účtu: 2732732732/5500

variabilní symbol přání: .....

zpráva pro příjemce: ......

TRANSPARENTNÍ ÚČET

DĚKUJEME!!! :)


 
 
 

Dárci, kteří pomohou splnit přání, si mohou uplatnit tato daňová zvýhodnění.

Fyzické osoby:

od základu daně si lze odečíst hodnotu darů, poskytnutých na veřejně prospěšné účely, pokud úhrnná hodnota darů za rok přesáhne 2% ze základu daně nebo činí alespoň 1 000,00 Kč. V úhrnu lze odečíst maximálně 10% ze základu daně. (§ 15 odst. 5 zák. č. 586/1992 Sb. – zákon o daních z příjmu)

Právnické osoby:

od základu daně, snížené dle § 34 zák. o daních z příjmů, si lze odečíst hodnotu darů, pokud hodnota daru činí alespoň 2 000,00 Kč. V úhrnu lze odečíst maximálně 5% z již sníženého základu daně. Tento odpočet nemohou uplatnit poplatníci, kteří nejsou založeni nebo zřízeni za účelem podnikání. (§ 20 odst. 8 a § 34 zák. č. 586/1992 Sb. – zákon o daních z příjmu)

Potvrzení, které slouží jako doklad o přijetí daru Vám rádi pošleme. Napište na info@kouzelnaprani.cz a uveďte své jméno, příjmení a adresu, IČ nebo datum narození. Potvrzení Vám pošleme, jakmile Váš příspěvek dorazí na účet.

 

DĚKUJEME!! :)

 

Chci se stát "DOBRODÁRCEM"

Chci splnit jasné přání a tak přímo a konkrétně pomáhat.