O nás

Jsme nadšené maminky, které si našly kouzelný koníček.

Po krásném projektu  "Sportovci a Jakub Ludvík pro děti s SMA" , na kterém pilně pracovaly naše předsedkyně Alena se skvělou a dobrosrdečnou Bárou Jelínkovou, přišla příjemná odezva. Tento projekt přinesl přímou podporu potřebným rodinám s nemocnými dětmi v celkové hodnotě 432.000,-  a podle nás právě díky tomu, že vše bylo konkrétní a transparentní. Následně se začali ozívat lidé, kteří také chtěli přímou formou podpořit a splnit další přání. A tak přišel první impuls pro náš projekt.

Kouzelná přání zprostředkovává plnění snů! To znamená, konkrétní přání lidí, skupin či organizací předáváme dál pomocí prezentací na tomto webu, nebo jinou formou, a tak se snažíme zajistit podporu těm, kteří to nejvíce potřebují. 

Zde DOBRODÁRCI mají několik možností podpory. Buď mohou přání splnit téměř bez našeho zásahu, nebo nechají veškerou práci na nás, ale i tak veškeré vybrané finance jsou předány do posledního haléře. 

A co se týče nákladů, pod kterými si můžete představit, administrativu, poštovné, cestovné či telefon, jsou zajištěné díky sponzorům k tomu určeným.

Jsme tým nadšenců, kteří mají radost, když dělají radost! 

Podrobnější vysvětlení by asi bylo: jsme ženy, které mezi prací, starostí o své ratolesti, drahé polovičky a domácnost pomáhají plnit přání ... :) Několikaletá praxe v neziskovém sektoru a nejspíš i osud nás svedl dohromady. Navíc touha dělat si věci po svém nás přivedla na nápad realizovat tento projekt. 

Takže pokud cítíte, že potřebujete podporu, máte jasné konkrétní přání, které by vám udělalo radost, napište nám. Vaše údaje prověříme a když bude vše v pořádku, vaše přání zde zveřejníme.

Naše podpora je mířená - fyzicky či mentálně hendikepovaní, děti z dětských domovů, sociálně slabí senioři, rodiny s vážně nemocnými dětmi a další ….

A v případě, že jste nadšeneci jako my a rádi byste udělali někomu radost, a to přímou transparentní cestou, napište nám též. Rádi vám pomůžeme pomáhat!

Pokud máte jakýkoliv dotaz neváhejte nás kdykoli kontaktovat.

 

Kouzelná přání z.s.,

IČ: 031 26 889

Adresa: Přemyslova 875, Libušín 273 06

Právní forma: spolek

Zápis: L 60976 vedená u Městského soudu v Praze

Zastoupen: Alena Zdvihalová 

Náš tým

předsedknyně:

Alena Zdvihalová

manažerky projektů:

Nikola Pochová

Dana Převorovská

Jana Vaníčková

Helena Kočová

 

 
 
 
 

 

PARTNEŘI PROJEKTU

  

 

 

 

 

 

  

 

  

 

 

     

 


 

GENERÁLNÍ DOBRODÁRCE PROJEKTU

 
 
 
 
 
 
 

PARTNEŘI PROJEKTU

  

 

  

 

  

 

  

 

 

     

 

 

 

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PROJEKTU

 

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: